• امروز چهارشنبه بیست و هشتم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای طرح مهر تحصیلی استان بوشهر با توزیع یک هزار و سیصد لوازم تحریر بین دانش آموزان نیازمند +تصاویر

اجرای طرح مهر تحصیلی استان بوشهر با توزیع یک هزار و سیصد لوازم تحریر بین دانش آموزان نیازمند +تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی در زنجان یک هزار و سیصد بسته بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.

 یک شنبه 21 شهریور 1400   55  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهراز اجرای طرح مهر تحصیلی در زنجان خبر داد و گفت: در این راستا یک هزار و سیصد بسته بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، حجت‌الاسلام اسماعیل پور با اشاره به طرح‌های اجرایی اوقاف در راستای کمک به نیازمندان اظهار کرد: طرح‌های اجرایی این اداره کل در راستای عمل به نیات واقفان خیراندیش اجرایی می‌شود که از جمله این طرح‌ها مهر تحصیلی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند و با هدف عمل به نیات واقفان در این زمینه اجرایی می‌شود، افزود: دراستان بوشهر موقوفاتی نظیر علامه آل عصفور،شادروان قوام الملک، مرحومشیخ محمد و موقوفاتی دیگر مربوط به این امر وجود دارد که دراین خصوص هزینه می‌شود.

اسماعیل پوربا اشاره به اینکه نظارت بر نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان از مهم‌ترین رسالت‌های اوقاف است، گفت: طرح مهر تحصیلی از جمله برنامه‌های خیرخواهانه در راستای تامین کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند بی بضاعت است.

وی از توزیع یک هزارو سیصد بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان به ارزش سه میلیاردو پانصد میلیون ریال در دو مقطع ابتدائی و متوسطه به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد و افزود: بسته مهر تحصیلی که شامل کیف، دفترو لوازم التحریر است، تهیه و طبق نیات واقفان خیراندیش به دانش‌آموزان نیازمند مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا می‌شود.

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهربا بیان اینکه ترویج فرهنگ وقف و کمک به دانش‌آموزان نیازمند امری ضروری و خداپسندانه است، افزود: باید آثار ناشی از برکات وقف در جامعه اطلاع‌ رسانی شود.

گفتنی است، طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در همه استان‌های کشور اجرا می‌شود.

سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در راستای سیاست‌های حمایتی از اقشار آسیب پذیر جامعه، امسال نیز اقدام به تهیه و توزیع 35 هزار بسته‌ تحصیلی در میان دانش‌آموزان نیازمند کرده است.
 
 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار