• امروز چهارشنبه بیست و هشتم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای دومین رزمایش طرح شمیم حسینی با توزیع3 هزار سبد معیشتی  و سی هزار غذای گرم بین نیازمندان استان بوشهر

اجرای دومین رزمایش طرح شمیم حسینی با توزیع3 هزار سبد معیشتی و سی هزار غذای گرم بین نیازمندان استان بوشهر

دومین رزمایش شمیم حسینی در بوشهر برگزارشد.

 یک شنبه 14 شهریور 1400   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، دومین رزمایش شمیم حسینی در بوشهر برگزارشد.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر هدف از اجرای این طرح را حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا عنوان کرد.
وی بابیان اینکه این رزمایش با هدف اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش استان اجرا می شود خاطرنشان کرد: این طرح در ماه محرم و صفر همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می‌شود.
حجت الاسلام حسینی افزود: در مرحله اول طرح شمیم حسینی، دو هزار و ۵۰۰ بسته غذایی آماده شد و بین هیات‌های مذهبی و بقاع متبرکه توزیع شد.
وی اضافه کرد: در مرحله دوم طرح شمیم حسینی ۳ هزار بسته معیشتی شامل برنج،روغن،ماکارونی،سویا،رب گوجه فرنگی و حبوبات به ارزش هربسته 4 میلیون ریال آماده شده و ۳۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر استان به افراد مورد هدف اهداء شد.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همچنین گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون قریب به ۵۰ هزار بسته غذایی بین افراد آسیب پذیر توزیع شده است
وی گفت: هدف اصلی از اجرای این طرح یاری رساندن به نیازمندان واقعی و خانواده‌هایی است که در ایام کرونا در تأمین معاش و زندگی خود با مشکلات و دغدغه‌های جدی روبرو شدند که با تهیه بسته‌های غذایی، بهداشتی و همچنین تحصیلی برای دانش‌آموزان آنها سعی می‌شود به یاری آنها بشتابیم.
حجت الاسلام حسینی افزود: در هفته آینده نیز طرح مهر تحصیلی را با هدف حمایت از دانش آموزان استان خواهیم داشت که دو هزار بسته تحصیلی از محل موقوفات و نیت واقفین با نیت حمایت از دانش آموزان تهیه و توزیع می‌کنیم.

 

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار