• امروز شنبه سوم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای طرح «من قرآن را دوست دارم» در بستر فضای مجازی

اجرای طرح «من قرآن را دوست دارم» در بستر فضای مجازی

همزمان با سراسر کشور طرح «من قرآن را دوست دارم» در بستر فضای مجازی بوشهر اجرا می‌شود.

 چهارشنبه 23 تیر 1400   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر؛ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی روخوانی قرآن کریم با عنوان «من قرآن را دوست دارم» به همت اعتاب مقدسه و بقاع متبرکه کشور گفت: دبیرخانه این طرح در مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی مستقر شده است.
حجت الاسلام اسماعیل پوربا بیان اینکه این طرح به صورت خودآموز و همراه با معلم پشتیبان اجرایی می‌شود، افزود: تمام آموزش‌های این طرح نیز در بستر فضای مجازی است.
وی گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این طرح به نشانی اینترنتی Quranlove.net مراجعه کنند و در این طرح قرار است حداقل جامعه یک میلیون نفری بالای هشت سال روخوانی قرآن را به صورت صحیح آموزش ببینند.
مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان افزود: ثبت نام از این طرح از اول تیر آغاز شده و همچنان ادامه دارد و به برگزیدگان علاوه بر جوایز گواهینامه نیز اعطا می‌شود.
حجت الاسلام اسماعیل پورتصریح کرد: این طرح به‌عنوان فعالیتی مشترکی تحت عنوان نهضت سراسری و ملی آموزش روخوانی قرآن کریم با عنوان ″من قرآن را دوست دارم″ پس از طی مراحل کارشناسی‌های فراوان توسط خبرگان و نخبگان قرآنی به تصویب تولیت‌های اعتاب مقدسه رسید و با همت و پرچم‌داری آستان قدس رضوی و با همکاری قابل‌تحسین آستان مقدس حضرت معصومه (ع)، آستان مقدس شاه‌چراغ ، حضرت عبدالعظیم (ع) و سازمان اوقاف وامورخیریه اجرایی می‌شود.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار