• امروز سه شنبه پنجم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اکثر امامزادگان پس از ورود امام رضا (ع) به طوس وارد کشورمان شده‌اند

اکثر امامزادگان پس از ورود امام رضا (ع) به طوس وارد کشورمان شده‌اند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه خدمتگذاری در بقاع متبرکه و امامزادگان یکی از توفیقاتی بوده که شامل حال ما شده است، گفت: امامزادگان عظیم‌الشان عمدتا پس از ورود امام رضا (ع) به طوس، وارد کشور‌مان شده‌اند، زندگی کردند و مدفون شدند

 چهارشنبه 26 خرداد 1400   16  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان در گفت‌وگویی از وجود بیش از ۸ هزار امامزاده در کشور خبر داد و اظهار کرد: این امامزادگان عظیم‌الشان عمدتا پس از ورود امام رضا (ع) به طوس، وارد کشور‌مان شده‌اند، زندگی کردند و مدفون شدند.

وی با بیان اینکه خدمتگذاری در بقاع متبرکه و امامزادگان یکی از توفیقاتی بوده که شامل حال ما شده است، تصریح کرد: با زحمات هیئت امناء و خدام امامزادگان، برنامه‌های ویژه‌ای برای دهه کرامت تدارک دیده شده که در امامزاده‌های شاخص برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: حجم برنامه‌های حضوری ما با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور نسبت به سال قبل کمتر شده است و برنامه‌ها عموما در فضای مجازی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام عادل با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در امامزادگان به‌مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، افزود: کاروان‌های شادی نسیم کرامت از محل امامزادگان حرکت می‌کنند و به‌مناسبت ولادت امام رضا (ع) به اجرای سرود و مدیحه‌سرایی خواهند پرداخت.

وی به فعالیت کاروان‌های زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم رضوی اشاره کرد و یادآور شد: تمامی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجوز ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا برگزار می‌شود.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار