• امروز سه شنبه پنجم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

رشد 8 برابری متقاضیان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان بوشهر

رشد 8 برابری متقاضیان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان بوشهر

مدیر کل اوقاف استان بوشهر : متقاضیان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان بوشهر رشد 8 برابری داشته است .

 دوشنبه 17 خرداد 1400   59  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر،متقاضیان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان بوشهر رشد 8 برابری داشته است .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهربا بیان این خبر افزود: 553 نفر در این استان برای شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم نام‌نویسی کردند.
حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل پور اعلام کرد: تعداد شرکت کنندگان بوشهری در سالی که به عنوان پایتختی قرآن کریم مزین شده است، نسبت به دوره گذشته در سال ۹۹، به میزان ۸ برابر افزایش داشته است.
وی افزود: مسابقات قرآن کریم باید در مرحله شهرستانی و استانی تا پایان شهریور ماه برگزار شود که در حال برنامه‌ریزی هستیم و زمانبندی برگزاری مسابقه به زودی به شرکت‌کنندگان اطلاع رسانی می‌شود.
اسماعیل پور با بیان اینکه بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان از شهرستان بوشهر هستند، گفت: تجهیزات لازم فراهم شده است و تلاش می‌شود در راستای پیشگیری از ایجاد تجمع و توجه به سلامت شرکت کنندگان ، مسابقات در تعداد حوزه‌های بیشتر و به صورت ویدئو کنفرانس انجام شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر عنوان کرد: این مسابقات در ۲ بخش خانم‌ها و آقایان و در رده سنی بالای ۱۸ سال، در رشته‌های قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، تفسیر عمومی قرآن، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، اذان و دعاخوانی برگزار می ‎شود.
وی یادآور شد: رشته‌های حفظ ۵ و ۱۰ جزء در دو بخش بانوان و آقایان تنها در مراحل شهرستانی و استانی و رشته‌های دعاخوانی و همسرایی و همخوانی قرآن هم در دو مرحله استانی و ملی و رشته های قرائت تحقیق و حفظ کل تا مرحله بین المللی برگزار می‌شوند.
وی از همت و تلاش و همکاری روسای ادارات اوقاف وامورخیریه شهرستان ها،مدیران موسسات و خانه های قرآن شهرس و روستایی ، ارگان ها و نهادها، شهرداری های شهرستان ها،مدیران خبرگزاری ها ، سایت های خبری، نشریات و کانال های خبری در فضای مجازی و همچنین اساتید قرآنی استان در اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی این دوره از مسابقات تشکر نمودند .
مهلت شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ساعت ۲۴ شب 13 خرداد ماه به پایان رسید.
مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر خاطر نشان کرد متسابقین جهت مشاهده آیین نامه ها و مقررات داوری و همچنین منابع آزمون های چهل چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم می توانند به درگاه اینترنتی www.quraniran.ir مراجعه نمایند .

 

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار