• امروز دوشنبه بیست و هفنم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای طرح ضیافت همدلی با توزیع 1000 سبد معیشتی بین نیازمندان استان بوشهر + تصاویر

اجرای طرح ضیافت همدلی با توزیع 1000 سبد معیشتی بین نیازمندان استان بوشهر + تصاویر

طرح ضیافت همدلی با توزیع 1000 سبد معیشتی بین نیازمندان در بوشهر اجراشد.

 شنبه 4 اردیبهشت 1400   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، طرح ضیافت همدلی با توزیع 1000 سبد معیشتی بین نیازمندان در بوشهر اجراشد.
حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور با اشاره به اجرا طرح ضیافت همدلی در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در این ماه با فضیلت برنامه‌های متعددی با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در راستای برگزاری مراسمات مذهبی برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر یاری رساندن به مردم آسیب دیده و نیازمند را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در جریان بیماری کرونا خسارت‌های گوناگون به جامعه بشری وارد شد که یکی از این صدمات به اقتصاد و معیشت مردم بود.
وی با بیان اینکه رسیدگی به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا یکی از مأموریت‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان است افزود: در این راستا از محل اجرا امینانه نیت واقفان، بسته‌های معیشتی تهیه و میان جامعه هدف توزیع شد.
اسماعیل‌پور از اجرا طرح ضیافت همدلی در تهیه و توزیع بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان خبر داد و تصریح کرد: امروز به مناسبت ماه با عظمت رمضان یک‌هزار بسته مواد غذایی شامل 10 کیلوگرم برنج ایرانی، رب‌ گوجه فرنگی، ماکارونی، روغن، سویا و حبوبات به ارزش هر بسته 350 هزار تومان میان جامعه هدف توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، با اشاره به اینکه این بسته‌های مواد غذایی از محل اجرا امینانه نیت واقفان تهیه شده خاطر نشان کرد: این پانزدهمین مرحله از توزیع بسته‌های مواد غذایی میان آسیب دیدگان و خانوارهای بی‌بضاعت استان بوشهر است و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.
وی، ارزش بسته‌های توزیع شده را 350 میلیون تومان دانست و افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در 14 ماه شیوع کرونا در قالب برنامه‌های مختلف 34 هزار بسته معیشتی به ارزش 5.5 میلیارد تومان در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان قرار داده است.
 
 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار