• امروز دوشنبه بیست و هفنم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای طرح ضیافت الهی با اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی در بوشهر/پخش آیین جزء خوانی قرآن کریم در امامزاده محمدبن باقر(ع) از سیمای مرکز بوشهر

اجرای طرح ضیافت الهی با اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی در بوشهر/پخش آیین جزء خوانی قرآن کریم در امامزاده محمدبن باقر(ع) از سیمای مرکز بوشهر

طرح ضیافت الهی با اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی در بوشهر برگزار می شود .

 چهارشنبه 25 فروردین 1400   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر ،طرح ضیافت الهی با اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی در بوشهر برگزار می شود .
حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پورمدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اجرای طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه رمضان و ممنوعیت برگزاری مراسم و تجمعات به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ضرورت پیش‌بینی فعالیت‌های جایگزین، فعالیت‌هایی به عنوان ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان با هدف تقویت فضای معنوی انس با قرآن کریم و دعا و مناجات در جامعه ارائه می‌شود.
وی افزود براین اساس همه روز در این ایام جزء خوانی قرآن کریم درآستان مقدس امامزاده محمدبن باقر(ع) بوشهر برگزار و از سیمای مرکز بوشهر بعداز اذان صبح پخش می گردد.
مدیرکل اوقاف استان یادآور شد از دیگر برنامه های قرآنی این ایام تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله صفایی بوشهر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر است که همه روز قبل از اذان ظهراز سیمای مرکز بوشهر پخش می گردد .
وی همچنین از از اجرای محفل جزء خوانی و تلاوت قرآن در فضای مجازی خبر داد و افزود: با همکاری موسسه فرهنگی قرآن وعترت رقیه ریحانه االحسین(س) و دیگر نهاد های فرهنگی دومین محفل جزء خوانی و تلاوت قرآن کریم بصورت گروهی و برخط در فضای مجازی همراه با 150 جوایز نفیس و کمک هزینه سفر زیارتی برگزار می شود .
حجت‌الاسلام اسماعیل پور خاطر نشان کرد: یکی از ویژه برنامه‌ها در طرح ضیافت الهی، برگزاری طرح ضیافت همدلی است که طی آن از محل موقوفات و در راستای اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش و کمک خیرین، بسته‌های غذایی در طول ماه رمضان بین خانواده‌های نیازمند از طریق مرکز افق بقاع متبرکه و موسسات خیریه که قبلا شناسایی شده اند توزیع خواهد شد.


 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار