• امروز سه شنبه پنجم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

مدیر کل اوقاف استان بوشهر: آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن کریم دربوشهر برگزار می شود

مدیر کل اوقاف استان بوشهر: آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن کریم دربوشهر برگزار می شود

آزمون عملی طرح ساماندهی داوران در بوشهر، ۱۹ فروردین‌ماه با حضور 10 داور همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف بوشهر برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 18 فروردین 1400   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر،آزمون عملی طرح ساماندهی داوران در بوشهر، ۱۹ فروردین‌ماه با حضور 10 داور همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف بوشهر برگزار می‌شود.
حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور با بیان این خبر افزود: مرحله اول این آزمون ۲۴ اسفندماه 99 با شرکت 15 نفر در استان بوشهر و به صورت غیرحضوری برگزار شد که از این تعداد 10 نفر به مرحله دوم یعنی شبیه سازی داوری راه یافتند‌.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: در مرحله دوم شرکت کنندگان فایل‌های تلاوت را که از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ارسال می‌شود، داوری می‌کنند که این آزمون از ساعت ۸ لغایت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف برگزار می‌شود.

وی تعداد خواهران را 7 و تعداد برادران شرکت کننده در این مرحله آزمون را 3 نفر اعلام کرد و بیان داشت: داوری در دو بخش قرائت و حفظ انجام می شود که بخش قرائت شامل تجوید، وقف و ابتداء، صوت و لحن خواهد بود
مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر ضمن تاکید برگسترش فعالیت‌های قرآنی دراستان خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این طرح هدایت استعدادهای جدید به سمت داوری مسابقات قرآن کریم ،ارتقاء کیفیت علمی و فنّی داوران، شناسایی و آموزش و تربیت داوران جوان عنوان کرد.
 
 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار