• امروز یک شنبه دهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و یارانش،  10 محفل قرآنی در بقاع متبرکه استان بوشهر برگزار می گردد

به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و یارانش، 10 محفل قرآنی در بقاع متبرکه استان بوشهر برگزار می گردد

محافل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در هشت شهرستان و 10 بقعه متبرکه استان بوشهربرگزار می‌شود.

 دوشنبه 8 دی 1399   45  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، در آستانه نخستین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و مجاهد سرافراز ابومهدی المهندس، 10 محفل مجازی انس با قرآن و شهدا، در بقاع متبرکه استان برگزار می گردد.
مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر با بیان این خبر افزود: محافل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در هشت شهرستان و 10 بقعه متبرکه استان بوشهربرگزار می‌شود.
حجت الاسلام اسماعیل پور خاطر نشان کرد : در شهرستان بوشهر در امامزادگان عبدالمهیمن(ع) و محمدبن باقر(ع) ، در شهرستان تنگستان در امامزادگان زین الشهداء شهر اهرم و زیدبن علی (ع) روستای گلنگون ، در شهرستان کنگان در امامزاده حسین (ع) بنک ، در شهرستان جم در امامزادگان سید حبیباله (ع) و بی بی مرضیه برگزار می گردد .
مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر اضافه کرد این محافل در شهرستان دشتستان در بقعه سید محمدسجادی و امامزاده شاه نورالله (ع) بنداروز و در شهرستان گناوه در آستان امامزاده سلیمان بن علی (ع) این شهر بصورت مجازی برگزار می شود .

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار