• امروز یک شنبه دهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

برگزیدگان چهل سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم معرفی شدند+ اسامی برادران و خواهران

برگزیدگان چهل سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم معرفی شدند+ اسامی برادران و خواهران

برگزیدگان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم همزمان با آیین اختتامیه این مسابقات در دو بخش‌ برادران و خواهران معرفی شدند.

 شنبه 22 آذر 1399   94  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، اسامی برگزیدگان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در رشته‌های مختلف اعلام شد.

نفرات برتر بخش برادران به شرح ذیل است؛

رشته قرائت تحقیق:

۱.هادی موحدامین از استان تهران
۲.حمیدرضا مقدسی از استان قم
۳. حمیدرضا نصیری از استان تهران
۴. امید حسینی‌نژاد از خراسان رضوی
۵. علیرضا مسیح‌پور از کهگیلویه و بویراحمد

رشته حفظ کل:

۱.محمدرضا جاهدی‌نیا از خراسان رضوی
۲.محمدجواد دلفانی از تهران
۳.علیرضا سامری از خوزستان
۴.امیدرضا رحیمی از گیلان
۵.محمدحسین عربیان از قم

قرائت ترتیل:
۱.سیدحجت ترحمی از خراسان رضوی
۲.محمدمهدی بیگی از تهران
۳.حسین رفیع پور از تهران
۴.عبدالرحمن نیک‌خواه از هرمزگان
۵.محمدحسین حدادزاده از یزد

رشته حفظ ۲۰ جزء:

۱.رضا جانی‌پور از گیلان
۲.علی سبزه از خراسان رضوی
۳.صالح اخترشناس از خراسان رضوی
۴.محمدامین میرزاخان‌پور از همدان
۵.سعید قره‌داشی از خراسان رضوی

دعاخوانی:

۱.مهدی تاج‌ور از مازندران
۲.حجت‌الاسلام شهاب امانت‌چی از قم
۳.مهدی خطیب‌فر از البرز رتبه سوم

اذان:

۱.مجتبی کریمی از مازندران
۲.حسین یزدان‌پناه از قم
۳.علی غلامی از قزوین
۴.محمدحسین ابراهیمی از قم
۵.ابوالفضل چمنی از خراسان رضوی

گروه‌های هم‌خوانی و همسرایی :

۱.گروه نور از تهران
۲.گروه آل‌یاسین از خوزستان
۳.گروه نصر از آذربایجان شرقی

نفرات برتر بخش خواهران به شرح ذیل است؛

رشته قرائت تحقیق:

۱.ثمین کرم از کرمانشاه
۲.نسیبه کرمی پارسا از قم
۳.مریم سمائی از البرز
۴.آسیه دهقان از فارس
۵.زهرا پورطهماسب از مازندران

قرائت ترتیل:

۱.ثنا منبوهی از خوزستان
۲.ام‌البنین طالبی از آذربایجان شرقی
۳.ندا مرادی از تهران
۴.مریم فتحی از البرز
۵.مهناز جبارزاده از اردبیل

تفسیر عمومی قرآن کریم:

۱.حمیده ایرانمنش از کرمان
۲.زینب آذرخشی ریحانی از خراسان رضوی
۳.سمیه غلامی از خراسان جنوبی
۴.محبوبه صفرپور از فارس
۵.سمیرا جمشیدپور از کرمانشاه و مژگان نجفی از گیلان (به‌صورت مشترک)

حفظ کل:

۱.طاهره نائبی موحد از کردستان
۲.مجیده رضاپور از کرمان
۳.هاجر مهرعلیان از اصفهان
۴.مریم جان‌نثاری از اصفهان
۵.فاطمه شیرازی از تهران

حفظ ۲۰ جزء:
۱.لیلا خزائی ازلبرز
۲.فاطمه سواری از خوزستان
۳.سعیده سلطانی از تهران
۴.فاطمه محمدی از فارس
۵.سمیه عباسی

دعاخوانی:
۱.فاطمه پیوسته از قم
۲.هاجر خورشیدی از گیلان
۳.مریم هوشیار از گلستان

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار