• امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

با حضور مسئولین سازمان اوقاف وامورخیریه کشور، طرح شهید سلیمانی با توزیع 2500 سبد معیشتی بین نیازمندان در بوشهر اجرا شد .

با حضور مسئولین سازمان اوقاف وامورخیریه کشور، طرح شهید سلیمانی با توزیع 2500 سبد معیشتی بین نیازمندان در بوشهر اجرا شد .

راستای لبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری در ارتباط با طرح مواسات و کمک مومنانه، تاکنون هشت مرحله از ۱۰ مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شده است.

 سه شنبه 18 آذر 1399   100  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، با حضور مسئولین سازمان اوقاف وامورخیریه کشور، طرح شهید سلیمانی با توزیع 2500 سبد معیشتی بین نیازمندان در بوشهر اجرا شد .
حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده روز سه‌شنبه در آیین توزیع بسته‌های کمک معیشتی اداره کل اوقاف استان بوشهر، افزود: در راستای لبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری در ارتباط با طرح مواسات و کمک مومنانه، تاکنون هشت مرحله از ۱۰ مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شده است.

وی افزود: سازمان اوقاف در راستای اجرای نیات واقفین در سراسر کشور در هشت مرحله گذشته تعداد یک میلیون و ۲۰۵ هزار بسته غذایی کمک معیشتی شامل نیازهای اولیه خانوار را تدارک دیده است.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود در ۱۰ مرحله طرح رزمایش کمک‌های مومنانه نزدیک به ۲ میلیون بسته معیشتی در میان نیازمندان کشور توزیع شود.

موری‌زاده اظهارداشت: در زمان حاضر جهاد اکبر کمک به یکدیگر است و رفع نیاز نیازمندان است و در این زمینه همه ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌ها باید دست به دست هم دهند تا ویروس کرونا را به نحو شایسته پشت سر بگذاریم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز در این آیین گفت: این اداره کل در قالب طرح شهید سلیمانی تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان تهیه کرده است که در میان نیازمندان استان توزیع می‌کند.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور افزود: این بسته‌های معیشتی که از محل نیات واقفان استان تهیه شده است شامل ۱۰ کیلو برنج، ۲ بسته ماکارونی، ۲ بسته سویا، یک عدد قوطی رب گوجه و ۲ قطعه مرغ است.

وی یادآورشد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در هشت مرحله کمک‌های مومنانه ۴ میلیارد تومان از محل نیات واقفان را اهدای بسته‌های معیشتی به نیازمندان اختصاص داده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از خیران خواست: در صورت توان با اداره‌های اوقاف استان همکاری کنند تا در کنار نیات واقفان از کمک‌های مومنانه خیران نیز برای تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی استفاده شود. 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار