• امروز چهارشنبه پنجم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

تجلیل  استاندار بوشهر از مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر+ تصاویر

تجلیل استاندار بوشهر از مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر+ تصاویر

استاندار بوشهر: مدیرکل اوقاف اقدامات مهم و موثری در زمینه مقابله با کرونا و رسیدگی به نیازمندان و افراد آسیب ‌دیده انجام داده است.

 سه شنبه 29 مهر 1399   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر ، عبدالکریم گراوند صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر با گرامیداشت دهه وقف و قدردانی از تعامل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، خدمات با ارزش این مجموعه در عرصه‌های مختلف را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مدیرکل اوقاف اقدامات مهم و موثری در زمینه مقابله با کرونا و رسیدگی به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده انجام داده است.
دراین جلسه حجت الاسلام اسماعیل پورمدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهرگزارشی از اقدامات وفعالیت های اوقاف استان با اشاره به رسیدگی به آسیب دیدگان از کرونا و افراد نیازمند جامعه خاطر نشان کرد: تاکنون در 8 مرحله کمک‌های غیرنقدی و بسته‌های معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان استان بوشهر از سوی این اداره کل توزیع شده است.
حجت‌الاسلام اسماعیل‌ پور توزیع 35 تن برنج ایرانی را از جمله این کمک‌ها دانست و تصریح کرد: تاکنون از درآمد موقوفات 45 میلیارد ریال به افراد نیازمند کمک رسانی شده است.
وی، با اشاره به توزیع 2 هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان نیازمند استان بوشهر تصریح کرد: این بسته‌های تحصیلی به ارزش 5 میلیارد ریال برای یک سال تهیه و توزیع شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر توزیع 24 هزار بسته مواد غذایی و 30 هزار ماسک رایگان را از دیگر برنامه‌ها دانست و گفت: اکنون توزیع ماسک رایگان در مساجد استان بوشهر بین نمازگزاران ادامه دارد.
درپایان این جلسه از مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر توسط استاندار بوشهر تجلیل شد.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار