• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از میان داوطلبان تحصیل در رشته علوم قرآن و حدیث، دانشجو می پذیرد.

 یک شنبه 12 مرداد 1399   23  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی و تایید ظرفیت دانشجو در سال ۱۴۰۰‏-۱۳۹۹، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز همچون سایر دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور از میان داوطلبان تحصیل در این مجموعه قرآنی دانشجو می پذیرد.
بنابراین گزارش: این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید تنها به صورت روزانه و از دو طریق آزمون سراسری و سوابق تحصیلی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.
در مقطع کارشناسی، دانشکده های علوم قرآنی تهران، قم، مشهد، شیراز و اصفهان تنها از طریق آزمون سراسری و دانشکده های علوم قرآنی آمل، بندرعباس، بجنورد، خمین، خوی، زابل، زاهدان، سبزوار، شاهرود، کرمانشاه، مراغه، ملایر و میبد نیز صرفاً به صورت سوابق تحصیلی در رشته علوم قرآن و حدیث دانشجو می پذیرند.
همچنین کلیه پذیرش ها در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش سال۹۹ است.
ظرفیت کل پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید، ۷۲۰ نفر در مقطع کارشناسی برای کلیه دانشکده ها با احتساب هر دانشکده ۴۰ نفر زن و مرد و ۶۴۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده های علوم قرآنی آمل، تهران، خوی، اصفهان، زابل، زاهدان، شیراز، قم، کرمانشاه، ملایر، مشهد، مراغه و میبد است.
رشته ها و گرایش های این دانشگاه در سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد شامل رشته علوم قرآن و حدیث صرفا در دانشکده میبد و رشته علوم قرآنی با سه گرایش ادبی، اعجاز و مستشرقان در همه ۱۳ دانشکده می باشد.
شایان ذکر است: با توجه به صدور دفترچه های پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ۹۹ در بهمن ماه ۹۸ و عدم درج کدرشته های پذیرش این دانشگاه در آن دفترچه، ظرفیت پذیرش و کد رشته های دانشکده های علوم قرآنی در اصلاحیه های بعدی آن دفترچه درج خواهد شد و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار