• امروز چهارشنبه پنجم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

سومین مرحله رزمایش ضیافت همدلی در بوشهر برگزار شد+تصاویر

سومین مرحله رزمایش ضیافت همدلی در بوشهر برگزار شد+تصاویر

کاروان قرآنی «کار و خدمت» طی حرکتی جهادی و مؤمنانه با همکاری جوانان کانون فرهنگی هنری مسجد توحید بوشهر به اجرای سومین مرحله طرح »ضیافت همدلی« در شب شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) اقدام کردند.

 پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، شامگاه پنجشنبه مصادف با بیست و یکم ماه مبارک رمضان، سومین مرحله طرح رزمایش »ضیافت همدلی« کاروان قرآنی »کار و خدمت» از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر و با همکاری جوانان قرارگاه رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه کانون فرهنگی هنری مسجد توحید منطقه یک شهر بوشهر به منظور حمایت از کسانی که در همه گیر شدن بیماری »ویروس کرونا« آسیب دیده اند و همچنین نیازمندان آبرومندی که پیرامون مراکز «افق» آستان مقدس امامزادگان شهرستان بوشهر هستند جهت خدمات رسانی طی اقدامی جهادی بسیج شدند.

توزیع بسته های معیشتی میان نیازمندان در شب شهادت سید ﺍﻷ‌ﻭﺻﻴﺎﺀ
 

در این مرحله از رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی شامل؛ ۱۰ کیلوبرنج، ۲ بطری روغن خوراکی، ۲ بسته ماکارونی و یک کیلو گرم رب گوجه فرنگی آماده سازی و بسته بندی شد. و همچنین شایان ذکر که ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان می باشد که در شب شهادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام و با کوشش معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر توزیع گردید.

بارش رحمت بیکران پروردگار سبحان به سفرهای نیازمندان آبرومند

گفتنی است، درمرحله اول این طرح تعداد ۱۰۰۰ بسته معیشتی و نیز د در مرحله دوم این طرح تعداد ۷۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان آبرومند مناطق شهری و روستایی استان بوشهر از سوی این اداره کل توزیع گردیده است.

 

 

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار