• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

آغاز ثبت نام چهل وسومین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف از 6 اردیبهشت ماه

آغاز ثبت نام چهل وسومین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف از 6 اردیبهشت ماه

شیوه نامه برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ابلاغ شد

 شنبه 30 فروردین 1399   203  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر؛ شیوه نامه برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ابلاغ شد
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا اسماعیل پور مدیرکل اوقاف استان با اعلام این خبرافزود: مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله شهرستانی در استان بوشهر دربازه زمانی ۲۴ خرداد تا ۲۷ تیرماه با توجه به ابلاغ شیوه‌نامه برگزاری چهل‌ وسومین دوره این مسابقات برگزار خواهد شد.
وی درخصوص اطلاع‌رسانی، تبلیغات و ثبت‌نام این مسابقات  افزود: متسابقین علاقمند به شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند از ۶ اردیبهشت لغایت ۱۶ خرداد برای ثبت‌نام از طریق مراجعه به سایت www.my.oghaf.ir اقدام کنند.
مدیرکل اوقاف بوشهر با اشاره به برگزاری این مسابقات در ده رشته که شامل قرائت ،ترتیل ،حفظ کل ، حفظ 20، 10و 5جزء ، اذان، دعاخوانی ،همسرایی وهمخوانی قرآن کریم و تفسیرعمومی قرآن کریم می شود تصریح کرد: سایت ثبت‌نام در این مسابقات از ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۶ خردادماه بسته خواهد شد پس ازعلاقمندان خواستاریم دربازه زمانی یاد شده ثبت ‌نام نمایند.
حجت‌الاسلام اسماعیل پورادامه داد: تفاوت مسابقات این دوره نسبت به دوره های گذشته این است که این مسابقات در مرحله شهرستانی به مرکزیت 3 شهرستان به جهت ارتقاء سطح کیفی مسابقات استانی برگزار خواهد شد که این 3 مرکز شامل بوشهر، دشتستان و کنگان است .
وی اظهار داشت: دربازده زمانی 11تا 21 شهریورماه که متعاقبا اعلام می شود مرحله استانی چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در بوشهربا حضور نفرات برتر مرحله شهرستانی برگزار خواهد شد که برترین‌های این دوره نیز به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.
مدیرکل اوقاف استان خاطرنشان کرد: این دوره ازمسابقات ویژه بزرگسالان است که فقط افراد بالای 18 سال می توانند دراین مسابقات شرکت نمایند وثبت نام دانش آموزان دراین مسابقات مجاز نمی باشد .
وی درپایان تأکید کرد: با توجه به وجود بیماری کرونا در کشور، تعیین زمان دقیق مسابقات مرحله شهرستانی بستگی به شرایط استان درخصوص بیماری کرونا دارد که متعاقبا زمان دقیق اعلام خواهد شد.


 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار