• امروز چهارشنبه چهاردهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

تامین 100 دست لباس فرم مدارس از محل نیات موقوفات استان بوشهر جهت دانش آموزان بی بضاعت

تامین 100 دست لباس فرم مدارس از محل نیات موقوفات استان بوشهر جهت دانش آموزان بی بضاعت

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیر کل اوقاف استان دیدار نمودند .

 شنبه 30 شهریور 1398   98  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر بوشهر، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیر کل اوقاف استان دیدار نمودند .
احمد لطفی در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بیان کرد: شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز بی‌بضاعت تحت‌حمایت این نهاد است که با توجه به شروع سال تحصیلی جدید نیاز به تامین لوازم موردنیاز تحصیل ازقبیل نوشت افزار و لباس را دارند.
او با تاکید بر کیفی‌سازی ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان بوشهر افزود: بنا داریم با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های خصوصی و دولتی، بسته‌های تحصیلی به میزان ۳۰۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز نیازمند در نظر بگیریم و تا قبل از شروع فصل مدارس در اختیار آن‌ها قرار گیرد.
مدیرکل کمیته‌امداد استان بوشهر با بیان اینکه تلاش داریم هیچ دانش‌آموز نیازمندی بدون ملزومات تحصیلی به مدرسه نرود، تصریح کرد: این ملزومات تحصیلی شامل کیف، کفش، لوازم تحریر و لباس فرم مدرسه است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز با تقدیر از فعالیت‌های کمیته‌امداد در ارائه خدمات به نیازمندان گفت: یکی از وظایف اصلی سازمان اوقاف اجرای صحیح نیات واقفین است و با توجه به تمام فعالیت‌ها در بحث اقتصادی، عمرانی و امور ثبتی تمام این فعالیت‌ها در راستای اجرای دقیق نیات واقفین و ساری و جاری شدن آن در جامعه اجرا می‌شود.
حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور افزود: یکی از برنامه‌های اوقاف برای اجرای دقیق نیات واقفین طرح مهر تحصیلی به صورت سراسری است که برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند انجام می‌شود.
وی بیان کرد: کمک به امر تحصیل دانش‌آموزان نیازمند از محل درآمد موقوفاتی که با نیت کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت تعداد800 بسته مهر تحصیلی شامل کیف و نوشت افزار تهیه شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر آمادگی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر را برای تهیه و توزیع ۱۰۰ دست لباس فرم مدرسه دخترانه دانش‌آموزان نیازمند ازمحل موقوفات یادشده اعلام کرد که در اختیار کمیته امداد قرار داده شود.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار