• امروز چهارشنبه چهاردهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر: مراسم پرفیض دعای عرفه همزمان با سراسر كشور در ۲5 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر: مراسم پرفیض دعای عرفه همزمان با سراسر كشور در ۲5 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

مراسم پرفیض دعای عرفه امسال همزمان با سراسر كشور در ۲5 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

 شنبه 19 مرداد 1398   53  0      

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: مراسم پرفیض دعای عرفه امسال همزمان با سراسر كشور در25 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور با بیان اینکه روز عرفه یکی از روزهای سفارش شده خدا است و در این روز انسان با دعا و نیایش علاوه بر طلب عفو از خداوند متعال ارتباط خود را با معبود بیشتر می کند.از عموم مردم ولایتمدار جهت شرکت دراین مراسم معنوی دعوت به عمل آورد و اظهار داشت: مراسم دعای پرفیض عرفه در شهر بوشهر در امامزاده عبدالمهیمن (ع) ، امامزاده محمدبن باقر(ع) ، امامزاده حسن وجعفر(ع) ریشهرو امامزاده هاشم (ع) پایگاه هوایی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم در شهرستان تنگستان در امامزاده میراحمد (ع) اهرم برگزار می‌شود، افزود: در امامزاده زیدبن علی (ع) روستای گلنگون، امامزاده شاه نعمت الله (ع) روستای آباد، امامزاده امیرکبیر روستای چاه پیرو امامزاده زین الشهداء(ع) اهرم برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به محل برگزاری دعای عرفه در شهرستان دشتی، اذعان داشت: دربقعه متبرکه بدرمنیر روستای بامنیر و بقعه متبرکه میرمحمد طاهر روستای منقل شاهد برگزاری این مراسم خواهیم بود.

وی با اشاره به برگزاری این مراسم در شهرستان جم، خاطرنشان کرد: مراسم دعای عرفه دربقعه متبرکه بی بی بانو شهرجم و امامزاده سیدحبیب الله (ع) ریز برگزار می شود.

اسماعیل پور با اشاره به اینکه این مراسم در شهرستان دیر در امامزاده محمد (ع) بردخون کهنهو امامزاده سیدجمال الدین (ع) بردستان برگزاری می‌شود، تصریح کرد: در شهرستان کنگان در امامزاده شاه حسین (ع) بنک و درجوار شهدای گمنام این شهرنیز این مراسم برگزار می شود.

وی به محل‌های برگزاری دعای عرفه شهرستان دشتستان نیز اشاره کرد و ادامه داد: درامامزاده ابراهیم (ع) روستای نینیزک ،امامزاده ابراهیم(ع) شهر کلمه امامزاده محمد (ع) تنگ ارم، شاهزاده احمد (ع) دالکی ، شاه قطب الدین حیدر روستای درودگاه ، شاه نورالله بنداروزو آقا میرهداف سعدآباد شاهد برگزاری این آئین خواهیم بود.

اسماعیل پور با بیان اینکه مراسم دعای عرفه در گناوه ودیلم هم برگزار می شود گفت : در گناوه در امامزاده سلیمان بن علی (ع)و امامزاده میر حاج و در دیلم در امامزاده حسن (ع) شاهد برگزاری این مراسم معنوی خواهیم بود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر تاکید کرد: دعای عرفه در روز یک شنبه 20مردادماه، راس ساعت ۱۷ در بیست وپنج بقعه و امامزاده شاخص استان بوشهر همزمان با سراسر كشور برگزار خواهد شد.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار