• امروز دوشنبه بیست و هشتم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

مدیرکل اوقاف استان بوشهر:کمک 400میلیون ریالی مراکز افق به مستمندان درایام ماه مبارک رمضان

مدیرکل اوقاف استان بوشهر:کمک 400میلیون ریالی مراکز افق به مستمندان درایام ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام اسماعیل پور : بسته‌های تهیه شده از محل موقوفات استان به ارزش 400 میلیون ریال است.

 سه شنبه 14 خرداد 1398   50  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر،محمد رضا اسماعیل پور با بیان اینکه طرح دست‌های مهربانی یکی از زیباترین طرح‌ها و برنامه‌های سازمان اوقاف و امورخیریه به‌شمارمی‌رودکه با هدف اجرای امینانه نیات واقفین و کمک به نیازمندان در استان بوشهر نیز اجرا گردید، گفت: وقف به‌عنوان سنت حسنه و یکی از ماندگارترین خیرات تا ابد باقی می‌ماند و نام انسان را زنده نگه می‌دارد.
وی با بیان اینکه واقفان خیراندیش با وقف اموال خود با نیت کمک به نیازمندان و محروم از خود نام نیکی برجای گذاشتند، گفت: در طرح دست‌های مهربانی عوائد این موقوفات در قالب سبد کالا بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به اهدای بسته حمایتی سبد کالایی بین نیازمندان و بیان اینکه این مراسم در قالب طرح دست‌های مهربانی و راه اندازی مراکز افق در جوار آستان مقدس امامزادگان اجرا می‌شود، گفت: هدف از اجرای این طرح کمک به نیازمندان در راستای اجرای امینانه نیت واقفین است.
اسماعیل پور اضافه کرد: این بسته‌های تهیه شده از محل موقوفات استان به ارزش 400 میلیون ریال است.
مدیرکل اوقاف استان با بیان اینکه این سبد کالایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا، شکر، قند، مرغ و غیره است، عنوان کرد: علاوه بر توزیع سبد کالا از محل اجرای نیت واقفان سفره‌های افطاری ساده نیز در بقاع متبرکه درایام ماه مبارک رمضان برپا گردید.
حجت الاسلام اسماعیل پور بابیان اینکه خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی در این طرح، بیشتر مورد توجه هستند، افزود: تلاش شده در این طرح، نیازمندان واقعی شناسایی و در حد درآمدهای موقوفاتی که در این زمینه وجود دارد، به آن‌ها کمک شود.
وی در ادامه عنوان کرد: این طرح شامل کمک به ایتام، مستمندان، فقرا و مساکین، خانواده‌های بی سرپرست است.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار