• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

مسئله ی روز قدس امسال از هرسال مهم تر است. البته مسئله فلسطین یک مسئله اساسی است و مخصوص دولتها و کشورهای اسلامی هم نیست بلکه یک مسئله ی انسانی است البته برای مسلمان ها این کار اهمیت و اولویت بیشتری دارد و غیر جنبه انسانی، جنبه های شرعی و دینی هم دارد.
راهپیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به وسیله حضور مردمی می باشد همیشه مهم است امسال این راهپیمایی مهم تر است بخاطر کارهای خیانت باری که بعضی از دنباله های آمریکا در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله قرن، که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله هایش حتما در این قضیه هم شکست خواهد خورد. (مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در دیدار اساتید دانشگاه 9 خرداد 1398)
ما مدیران و کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه استان ولایتمدار و دارالحماسه بوشهر در راستای لبیک به فرامین حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) همراه با مردم مومن و روزه دار استان بوشهر در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و ضمن بیعت مجدد با بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و شهدای عزیز انقلاب اسلامی و حضرت امام خامنه ای عزیز جنایات رژیم منحوس و غاصب اسرائیل را محکوم می نماییم

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار