• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بشارت 1452

خدمات غیر حضوری مستاجرین

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

اطلاعیه‌ی سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اطلاعیه‌ی سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای اقدام سران کاخ سفید مبنی بر گنجاندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم کرد.

 سه شنبه 20 فروردین 1398   33  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:
ملت مسلمان و آزاده‌ی ایران همواره در طول تاریخ چهل‌ساله‌ی انقلاب اسلامی به مدد ایمان محکم و بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر سربلند بیرون آمده است. این ملت اکنون در مقطع بزرگی از تاریخ حیات خود که آمریکای مستکبر و اذنابش هرلحظه مانعی جدید بر سر راه توسعه و نیل او بر بلندای قله‌های پیشرفت می‌تراشند، نستوه و استوار، بر تحقق آرمان‌های الهی خویش چشم دوخته است.
اقدام کاخ سفید در اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به عنوان گروهی تروریستی همچون همه‌ی توطئه‌های چهل‌ساله‌ی آمریکا علیه انقلاب اسلامی سند موفقیت ملت ایران و نشان‌دهنده‌ی خشم استکبار از پیشرفت‌های این ملت در همه‌ی عرصه‌هاست، و اقدامی است که بیش از هر چیز نشانه‌ی نهایت ضعف و زبونی ایالات متحده‌ی آمریکا و متحدانش در به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران است.
این اقدام ابلهانه‌ی آمریکا، که به گواهی قاطبه‌ی ناظران و آگاهان حقوق بین‌الملل، نقض آشکار عرف و قواعد حقوق بین‌الملل است، هدیه‌ی شوم ترامپ و پمپئو به نتانیاهو به منظور افزایش شانس ابقای او در رأس دولت رژیم صهیونیستی است. اما همچنان‌که آمریکا و اسرائیل و اذناب منطقه‌ای آن‌ها از ماجرای خروج از برجام طرفی نبستند، به برکت تدابیر حکیمانه‌ی رهبر شجاع و فرزانه‌ی انقلاب اسلامی و هوشیاری و مقاومت ملت آزاده‌ی ایران، از این اقدام ابلهانه نیز چیزی جز رسوایی و ناکامی عایدشان نخواهد شد.
سازمان اوقاف و امور خیریه، ضمن محکومیت و اعلام انزجار از اقدام سران کاخ سفید در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی، بر حمایت قاطع از این بازوی توانمند و انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه‌ی جبهه‌ها تأکید می‌نماید و رجاء واثق دارد که مکر و کید دشمنان قسم‌خورده‌ی انقلاب اسلامی و ملت ایران به‌زودی به خودشان بازخواهد گشت.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار