• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بشارت 1452

خدمات غیر حضوری مستاجرین

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

58 بقعه شاخص استان بوشهر مجری طرح آرامش بهاری هستند

58 بقعه شاخص استان بوشهر مجری طرح آرامش بهاری هستند

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای 396 بقعه متبرکه است که ۵8 بقعه شاخص آن مجری طرح آرامش بهاری هستند.

 سه شنبه 28 اسفند 1397   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل پور با بیان اینکه استان بوشهر دارای 396 بقعه متبرکه است اظهار داشت: طرح آرامش بهاری در 58 بقعه شاخص استان بوشهر اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری از 28 اسفند همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر آغاز می‌شود افزود: در آستانه نوروز دوره آموزشی ، توجیهی مجریان طرح نوروزی آرامش بهاری دربقاع متبرکه استان بوشهر با حضور هیات امناء مجری این طرح برگزار شد.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر یکی از اهداف اجرای این طرح را ارتقاء سطح معرفتی و اسکان زائران امامزادگان و بقاع متبرکه دانست و افزود: برپایی خیمه‌های معرفت از محورهای مهم اجرای طرح آرامش بهاری است که این خیمه‌ها شامل پاسخگویی به مسائل شرعی، گفتمان‌های دینی، مشاوره خانواده و کودک و قرآن است.
اسماعیل پور با بیان اینکه این طرح با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: این طرح با استفاده از ظرفیت تعطیلات نوروزی، تقویت باورهای دینی و مذهبی و ارتقا سطح فکری و فرهنگی زائران و مسافران نوروزی و خدمت‌رسانی مطلوب به زائران بقاع و اماکن متبرکه اجرا می‌شود.
وی از حضور روحانیون در این خیمه‌ها و برگزاری نماز جماعت در بقاع متبرکه در راستای طرح آرامش بهاری خبرداد وخاطر‌نشان کرد: غرفه‌ها از 28 اسفند‌ماه آماده پذیرایی از زائران و مهمانان نوروزی هستند.

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار