• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

بشارت 1452

خدمات غیر حضوری مستاجرین

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به رئیس جدید دستگاه قضایی کشور

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به رئیس جدید دستگاه قضایی کشور

در پی صدور حکم مقام معظم رهبری (مد ظلّه العالی) مبنی بر انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی به سمت ریاست قوه‌ی قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، با صدور پیامی انتصاب رئیس جدید این قوه را تبریک گفت.

 شنبه 18 اسفند 1397   46  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، متن این پیام به شرح زیر است:
جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج سیدابراهیم رئیسی (دامت افاضاته)
رئیس محترم قوه‌ی قضائیه
حضور شایسته و پرمیمنت حضرتعالی در رأس دستگاه قضایی کشور نویدبخش حرکت‌هایی نوین در جهت گسترش هر چه بیشتر عدالت و مساوات و غنای روزافزون نظام قضا و دادرسی اسلامی در طلیعه‌ی دهه‌ی پنجم انقلاب است، و بی‌تردید، تعالی همه‌جانبه‌ی جامعه‌ی اسلامی در گرو صلابت و سلامت محاکم آن است. در این میان، پشتوانه‌ی دانش فقهی و تجارب فراوان آن دانشمند گرانمایه و در رأس همه، اعتماد و حمایت رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی، سرمایه‌ی عظیمی است که می‌تواند پیکره‌ی بزرگ و حساس تشکیلات قضایی کشور را در شکوفایی عدل و داد توانی تازه ببخشد.
با این امید که در مقام خدمت به مردم و نظام اسلامی در مسئولیت جدید آنچنان‌که زیبنده‌ی گام دوم انقلاب است پیروز و سربلند باشید، انتصاب شایسته‌ی جنابعالی را به سمت ریاست قوه‌ی قضائیه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده دوام عزت و توفیقات روزافزونتان را در مسیر پیش رو از خداوند متعال مسئلت دارم.
سیدمهدی خاموشی
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار