• امروز سه شنبه پنجم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

با موافقت رئیس کل دادگستری استان بوشهر: بزودی یک شعبه اختصاصی در شورای حل اختلاف جهت رسیدگی به پرونده های موقوفات دائر می گردد .

با موافقت رئیس کل دادگستری استان بوشهر: بزودی یک شعبه اختصاصی در شورای حل اختلاف جهت رسیدگی به پرونده های موقوفات دائر می گردد .

حجت الاسلام محمدیان از همکاری و زحمات مجموعه دادگستری استان در رسیدگی به پرونده های حقوقی موقوفات تشکر و قدر دانی نمودند

 یک شنبه 16 اردیبهشت 1397   351  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر به همراه رئیس اداره حقوقی وثبتی ورئیس اوقاف شهرستان بوشهر با دکترجمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهردیدار و گفتگونمودند
در این نشست حجت الاسلام محمدیان از همکاری و زحمات مجموعه دادگستری استان در رسیدگی به پرونده های حقوقی موقوفات تشکر و قدر دانی نمودند.
مدیرکل اوقاف استان خواستار دستور ویژه جهت تسریع در روند دادرسی پرونده های موقوفات مطرح در شعبات حقوقی گردیدند واز دادستان ورئیس دادگستری شهرستان بوشهر به جهت همکاری ودستورات فوری در خصوص پرونده های زمین خواری موقوفات تشکر نمودند
درادامه جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهربابیان اینکه طبق دستورات داده شده یک شعبه حقوقی ویژه پرونده های موقوفات دردادگستری استان در نظر گرفته شده افزود : این شعبه با حساسیت وِیژه حقوق پایمال شده وقف راپیگیری می نماید.
در این جلسه با موافقت رئیس کل دادگستری استان مقرر شد بزودی یک شعبه اختصاصی در شورای حل اختلاف جهت رسیدگی به پرونده های موقوفات دائر گردد .
انتهای پیام /

 


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار