• امروز سه شنبه بیست و دوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن کریم شهرستان بوشهر اعلام شد

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن کریم شهرستان بوشهر اعلام شد

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن کریم شهرستان بوشهر اعلام شد

 شنبه 4 آبان 1392   1216  0      

 

اسامی نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوشهر

برادران - بزرگسالان

حفظ کل

حفظ 10 جزء

حفظ 20 جزء

محمد دیانت (نفر اول)

حسن جوی

علیرضا کریمی

میلاد میگلی(نفر دوم)

محمد درویشی(نفر سوم)

قرائت

ترتیل

اذان

سید وحید حسینی (نفر اول)

 

مهدی انگالیان(نفر اول)

 

مجید دریایی(نفر اول)

 

محمد جماله(نفر دوم)

 

حامد یوسفی(نفر دوم)

 

سید محمد رکنی(نفر دوم)

 

اکبر میرشکاری(نفر سوم)

 

جواد مختاری(نفر سوم)

 

ماشاالله شکوهی(نفر سوم)

 

برادرانشکوفه ها

حفظ 5/2 جزء

حفظ 1جزء

حفظ5جزء

متین خوش قلب (نفر اول)

ابراهیم تجلی زاده (نفر اول)

علیرضا محنایی (نفر اول)

 

محمد مهدی نیامتی (نفر دوم)

 

مهدی قره باغ(نفر دوم)

 

علی محمدی باغملایی (نفر سوم)

 

امیر حسین میرزایی (نفر سوم)

 

اذان

ترتیل

قرائت

محسن نظامی (نفر اول)

 

علیرضا کاووسی(نفر اول)

 

علی رضا لطفی (نفر اول مشترک)

سید حسین حسینی(نفر اول مشترک)

 

محمد رضا دیری (نفر دوم)

 

محمدرضا مهرآبادی(نفر دوم)

 

عباس سبحانیان (نفر دوم)

محمد امین نوروزی(نفر سوم)

 

 

محمد حسین نوذری(نفر سوم)

 

 

 
 
 

رشته حفظ خواهران

حفظ کل بزرگسالان

حفظ 20 جزء بزرگسالان

حفظ 10 جزء بزرگسالان

ردیف

نام و نام خانودگی

جمع نمرات

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

1-

محبوبه اعتصامی

اول

1-

مینا صلواتی

اول

1-

آسیه احمدی

اول

2-

شمسی نهاری

دوم

2-

صدیقه صادق زاده

دوم

2-

مریم عرب زاده

دوم

3-

شمسی رزم آور

سوم

3-

میترا تجلی زاده

سوم

3-

آمنه رازقی

سوم

 

رشته حفظ خواهران

حفظ 5 جزء شکوفه ها

حفظ5/2 جزء شکوفه ها

حفظ یک جزء شکوفه ها

ردیف

نام و نام خانودگی

جمع نمرات

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

1-

نرگس احتشامی

اول

1-

فاطمه پور محمد

اول

1-

نرگس تیمار

اول

2-

2-

فریده احمدی

دوم

2-

سپیده اسلام پور

دوم

3-

3-

پریسا اسلام پور

سوم

3-

کوثر تجلی زاده

سوم

 

رشته قرائت خواهران

بزرگسالان

شکوفه ها

ردیف

نام و نام خانوادگی

نفرات برتر

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

1-

زهرا کشاورز

نفر اول

1-

فاطمه بحرینی فرد

اول

2-

شیما نواصر

نفر دوم

2-

مریم پور صیاوی

دوم

3-

سیده سکینه موسوی

نفر سوم

3-

 

 

 

 

 

رشته ترتیل خواهران

بزرگسالان

شکوفه ها

ردیف

نام و نام خانودگی

جمع نمرات

ردیف

نام و نام خانوادگی

جمع نمرات

1-

زهرا حیدری

اول

1-

زهرا شیخ ابولی

اول

2-

الهه اعتمادی نژاد

دوم

2-

لیلا پور محمد

دوم

3-

اعظم دهقانی

سوم

3-

مریم شهابی

سوم

 

روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار