• امروز چهارشنبه بیست و هشتم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری مستاجرین

مناقصه و مزایده

فراخوان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه وقف و امور خیریه

اجرای هر سه روز یک برنامه فرهنگی در برازجان

اجرای هر سه روز یک برنامه فرهنگی در برازجان

ارسطو قائدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برازجان از شهرهای باسابقه و بزرگ در استان و کشور است و حجم اقدامات انجام شده در شهرداری برازجان بسیار بالاست.

 دوشنبه 22 خرداد 1391   1418  0      

بوشهر - خبرگزاری مهر: مسئول روابط عمومی شهرداری برازجان از اجرای هر سه روز یک برنامه فرهنگی در برازجان خبر داد.
ارسطو قائدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برازجان از شهرهای باسابقه و بزرگ در استان و کشور است و حجم اقدامات انجام شده در شهرداری برازجان بسیار بالاست.
وی افزود: انعکاس نظرات و افکار عمومی به مدیران شهرداری و همچنین ایجاد تعامل با شهروندان از وظایف روابط عمومی است و از آنجاییکه وسعت حوزه فعالیت شهرداری‌ها به گونه‌ای است که در همه جا با مردم در ارتباطند، این موضوع رسالت روابط عمومی را روز به روز سنگین‌تر می‌کند.
مسئول روابط عمومی شهرداری برازجان از اجرای 60 ویژه‌برنامه فرهنگی در شهر برازجان خبر داد و بیان کرد: در شش ماهه اخیر با حمایت‌های شهردار و مسئولان شورای اسلامی برازجان، به طور متوسط هرسه روز یک برنامه فرهنگی در سطح شهر انجام شده و مجموعا در مدت یاد شده بیش از 60 برنامه داشته‌ایم.
قائدی ابراز داشت: از آنجایی که شهرداری‌های کوچک، فاقد سازمان فرهنگی مستقل هستند تا کنون شهردار و مجموعه روابط عمومی سعی کرده‌اند تا با حمایت از تشکیل کارگروه فرهنگی و استقبال از برنامه‌های مدون در این حوزه، این نقیصه را جبران کنند.
وی اضافه کرد: روابط عمومی شهرداری برازجان با توجه به فضای کوچک و امکاناتی محدود و حداقل نیروی انسانی توانسته علاوه بر اجرای هر سه روز یک برنامه فرهنگی، بالاترین تعامل را با ارگان‌های دولتی و غیر دولتی برقرار کند.
مسئول روابط عمومی شهرداری برازجان بیان کرد: تشکیل نخستین کارگروه روابط عمومی شهرداری‌های شهرستان دشتستان، نشست با هنرمندان خوشنویس، نشست با هنرمندان نقاش، نشست با هنرمندان کاریکاتوریست، نشست با ورزشکاران شهر برازجان، برگزاری نشست با هنرمندان مجسمه‌ساز، برگزاری نشست با انجمن سینمای جوان دفتر برازجان به منظور تعامل بیشتر با هنرمندان فیلمساز و عکاس، تجلیل از بانوان ورزشکار معلول، همایش تزیین درختان سطح شهر و برگزاری همایش‌های دوچرخه سواری در راستای اشاعه ورزش‌های همگانی از جمله این برنامه‌هاست.
قائدی افزود: همکاری در برگزاری رژه ناوگان تاکسیرانی برازجان به مناسبت ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن، همکاری با همیاران شهردار در اجرای برنامه‌های ایستگاه بلوتوث، مسابقات دانش‌آموزی، پخش فیلم در شب‌های عید نوروز و سایر برنامه‌های این گروه، بازدید از مهدکودک‌های شهر با هدف ایجاد تعامل بین این قشر با شهرداری و تحقق شعار برازجان شهر دوستدار کودک، بازدید از خانه سالمندان برازجان و تامین بخشی از نیازهای رفاهی افراد سالمند، برگزاری جشن کودک امروز –کودک دیروز به منظور تکریم کودکان دیروز جامعه و بازدید از مدارس سطح شهر و آشنا کردن دانش‌آموزان با فرهنگ شهر نشینی نیز از دیگر اقدامات در این راستاست.
وی گفت: برگزاری نخستین جشنواره تزیین تخم‌مرغ، دیدار با معلمان پیشکسوت در روز معلم، تجلیل از زنان شاغل و اهداء شیرینی و تقدیرنامه به همسر کارکنان شهرداری به مناسبت روز زن، برگزاری ایستگاه‌های نقاشی کودکان، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهید گنجی و سایر خانواده‌های شهدا و جانبازان، مشارکت در برگزاری جشنواره ورزشی مهدکودک‌های شهرستان و استان و طراحی و ساخت تندیس شهید گنجی نیز از جمله این برنامه‌هاست.
قائدی اظهار داشت: از همه ظرفیت موجود برای رشد و توسعه فرهنگی شهر استفاده می‌کنیم و هیچ فرصتی را در این زمینه هدر نمی‌دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار