کد خبر : 359399

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان بوشهر
• تجلیل از 70 برگزیده‌ی مسابقه‌ی قرآنی ترنم وحی استان بوشهر
در نشست قرآنیان منادیان نور امید بوشهر از 70 نفر برتر مسابقه‌ی قرآنی ترنم وحی استان تجلیل به عمل آمد.
ه گزارش روابط عمومی اداره‌ کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر، در نشست قرآنیان منادیان نور امید بوشهر از 70 نفر برتر مسابقه‌ی قرآنی ترنم وحی استان تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، نشست قرآنیان منادیان نور امید استان بوشهر 27 اردیبهشت 1400 با حضور مدیران کل تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، صدا و سیمای استان بوشهر و جمعی از جامعه قرآنی استان در سالن اجتماعات شهید آوینی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.
حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این نشست هدف از برگزاری این برنامه‌ را ترویج «گفتمان امید»، «افزایش باور و توان مردم» و «تقویت تواصی» شکل‌گرفته عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم به ‌زودی شاهد تأثیرات قرآنی این برنامه‌ها در جامعه اسلامی باشیم.
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، ضمن اشاره به موقوفات گسترده قرآنی توسط واقفین و خیرین قرآنی، این حرکت را گامی مؤثر در عرصه گسترش فعالیت‌های قرآنی استان عنوان کرد.
سیدحسین ناظر، مدیرکل صدا و سیمای استان نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن برنامه‌های قرآنی استان در رمضان 1400 از ضبط و پخش بیش از 50 هزار دقیقه برنامه قرآنی از صدا و سیمای مرکز استان با محوریت گفتمان تواصی خبر داد.
نشست قرآنیان منادیان نور امید در اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر با تجلیل از 70 برگزیده‌ی جامعه قرآنی بوشهر برگزار، و با مشارکت عوامل تهیه و تولید برنامه‌های قرآنی صدا و سیمای مرکز بوشهر ضبط شده و مشروح آن به زودی از شبکه استانی سیمای بوشهر به روی آنتن خواهد رفت.
گفتنی است، در این مسابقه 32 مرکز قرآنی دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در چهار رشته‌ی قرائت، حفظ، مفاهیم و سبک زندگی قرآنی در ماه مبارک رمضان به رقابت پرداختند که از شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر به روی آنتن رفت.